داخلی صفحه تهران خبر
 
وصیت نامه شهید مدافع حرم «امیر لطفی»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
این دنیا با تمام زیبایی ها و انسان های خوب، مثل گذر است، نه ماندن، و تمامی ما دیر یا زود باید برویم، اما چه بهتر که زیبا برویم.
وصیت نامه شهید مدافع حرم «امیر لطفی»
 
به گزارش «ایثار تهران»، شهید امیر لطفی در 27 مهر ماه سال 65 دیده به جهان گشود. وی در 29 آذر ماه سال 94 در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وصیت نامه شهید «امیر لطفی»:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سلام، لطفا این وصیت نامه را با لبخند بخوانید.

سلامی بزرگ محضر صاحب الزمان (عج) و روح پاک امام راحل (ره) و رهبر عالم تشیع و اسلام، قائدنا آیت الله سیدعلی خامنه ای (مدظله العالی) و روح پاک شهدای اسلام با خصوص سیدالشهدا حضرت اباعبدالله الحسین (ص) که جان ها همه فدای آن بزرگوار.
این دنیا با تمام زیبایی ها و انسان های خوب، مثل گذر است، نه ماندن و تمامی ما دیر یا زود باید برویم، اما چه بهتر که زیبا برویم.
در هیاهوی زندگی متوجه شدم که چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت، در حالی که گویی ایستاده بودم. چه غصه هایی که فقط باعث سپیدی مویم شد اما دریافتم که کسی هست که اگر بخواهد می شود، و گر نه نمی شود. کاش نمی دویدم، نه غصه می خوردم، فقط او را می خواندم.
مادرجان سلام، روح پدرم شاد؛
مادر گرامی ممنون، بابت همه چیز ممنون. ممنون که مرا با محب اهلب بیت (ص) آشنا کردی. ممنون بابت تشویق های شما که هیچ وقت نگذاشت از راه اسلام و اهل بیت (ص) دور شوم.
مرا ببخش و حلال کن که نتوانستم فرزندی خوب و لایق برای شما باشم. تمنا دارم از خداوند بزرگ خواهید که این قربانی را نیز قبول کند. زیرا هیچ راهی بهتر از این نیست و این را شما به من آموختید.
با خواهش و التماس از شما می خواهم که این شادمانی را با پوشیدن لباس سیاه، غمگین و خراب نکنید. زیرا لباس سیاه مختص ارباب بی کفن هست و بس و غم مخصوص حضرت زینب (ص)، و خواهش آخر این که مثل کوه با افتخار و سری بالا گرفته از این اتفاق خوب یاد کنید تا چشمان دشمنان کور شود.
و در آخر؛
من خودم را در حدی که بخواهم پندی یا نصیحتی داشته باشم نمی بینم، ولی چند درخواست از جوانان هم وطنم دارم؛
اول این که در هر صورت ممکن پشتیبان ولی فقیه باشند و بمانند چون مملکت اسلامی بدون ولی فقیه ارزشی ندارد.
به دختران مسلمان عرض کنم که حجاب حضرت زهرایی شما موجب حفظ نگاه برادران می شود.
به پسران مسلمان عرض کنم بی اعتنایی شما و حفظ نگاه شما موجب حفظ حجاب خواهران خواهد شد.
لطفا سوره آل عمران آیه 164 تا 170 را قرائت کنید (بامعنی)
امیرلطفی فرزند پیر غلام اهل بیت (ص) محمدتقی لطفی
انتهای پیام/https://www.aparat.com/v/VUq4e
کد مطلب: 311435
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...