فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» منتشر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران فراخوان مسابقه سراسری؛«امید ولایت» را با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اعلام کرد.
فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، به نقل از نوید شاهد دکتر رحیم نریمانی  اظهار داشت: مضامین راهبردی بیانیه گام دوم را می‌توان منشور انقلاب اسلامی در آغاز دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ارزیابی کرد .
این بیانیه می‌تواند موتور محرکه و اقدامی مهم و سازنده برای کشور باشد که مخاطب اصلی آن یعنی جوانان؛ جمعیتی انبوه، تحصیل‌کرده، پُرانرژی و آینده‌ساز ۳۵ میلیون نفری کشور هستند.
وی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف بازخوانی و تعمق در محورهای بیانیه گام دوم فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب؛ «امید ولایت» را با شعار؛ «روحیه ایثارمحور و توسعه پایدار انقلاب اسلامی»برگزار می کند.
نریمانی خاطرنشان کرد: تقویم اجرایی این مسابقه سراسری از هفته دفاع مقدس تا روز سیزدهم آبان «روز مبارزه با استکبار» است. نحوه شرکت در مسابقه به‌صورت اینترنتی و از طریق پایگاه فرهنگی نوید شاهد www.navideshahed.com می باشد و علاقه‌مندان به شرکت در این پویش فرهنگی می‌توانند پس از مطالعه متن کامل بیانیه در این مسابقه بصورت چهار گزینه ای شرکت نمایند.
برای دریافت بیانیه گام دوم  [فایل PDF را از اینجا دریافت کنید]
برای شرکت در مسابقه اینترنتی گام دوم (اینجا کلیک کنید)
 

 
کد مطلب: 311574