داخلی صفحه گلستان خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد گلستان به مناسبت اربعین حسینی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد استان گلستان، در پیامی فرارسیدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سالار و سرور شهیدان کربلا و 72 تن از یاران باوفایش را به عموم مسلمانان و خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر استان تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد گلستان به مناسبت اربعین حسینی
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: در متن پیام اسرافیل وزیری آمده است:
باسمه‌تعالی
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ
سلام بر حسین (ع)، سلام بر اربعین و زائرانش و سلام بر اندوه‌های دل آنان که به سوغات بر مزار شهدای عشق بردند و به مویه نشستند.
اربعین، روز زنده نگه‌داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله‌سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند.
صدور بیانیه‌ی گام دوم انقلاب توسط رهبری معظم انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که می‌توان از آن به سیاست‌نامه انقلاب اسلامی یادکرد، مبنای ارزشمندی برای اتخاذ رویکرد‌ها و سیاست‌هاست که ایشان گسترش معنویت را به‌عنوان سنگ بنای حرکت تمدنی انقلاب اسلامی و تشکیل جامعه اسلامی و حرکت امیدبخش و روبه‌جلو بیان کردند و از زیارت و پیاده‌روی حماسی اربعین به‌عنوان مصادیق این جنبش معنوی یادکردند. چنین حادثه‌هایی، جاوید و بی‌مرگ است و هیچ سد و پرده‌ای را توان پوشاندن آن‌ها نیست.
این‌جانب فرارسیدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سالار و سرور شهیدان کربلا و 72 تن از یاران باوفایش را به پیشگاه حضرت ولی عصرارواحنافداه، مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و مردم ولایت مدار استان گلستان تسلیت گفته و امید دارم همواره رهرو آن امام بزرگوار در راستی و دین‌داری در تمامی عرصه‌های زندگی باشیم، رمز پویایی همیشگی نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست.
 
 
 
پایان پیام/
کد مطلب: 311637