حیات
جهت اطلاع ایثارگران از پاداش بازنشستگی شهید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱
جهت اطلاع ایثارگران از پاداش بازنشستگی شهید
جهت اطلاع ایثارگران از پاداش بازنشستگی شهید
 
حیات:برادرم سرباز نیروی زمینی بوده و در سال 1360 در تنگه چزابه شهید شده ایا بازنشستگی به او تعلق میگیرد؟
دبیر کمیسیون ماده ١٦ رسیدگی به شکایت ایثارگران: پاداش بازنشستگی فقط به آن دسته از وراث قانونی تحت تکفل شهدا، که از مزایای حقوق حالت اشتغال بهره مند بوده اند تعلق می گیرد و اشخاصی که به هر دلیل از مستمری (نه حقوق) برخوردار بوده اند پاداش تعلق نمی گیرد.
به طور عموم شهدای وظیفه و مجرد و مانند ایشان که در زمان شهادت خودشان تحت تکفل والدین شناخته می شوند، حقوق بگیر نبوده اند و بالتبع پاداش نیز با آنان تعلق نمیگیرد.
کد مطلب: 311963
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...