هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است اظهار داشت: مهم‌ترین دلیل راه‌اندازی مجتمع‌ فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در افزایش کیفیت و تنوع در خدمات به ایثارگران است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان یکشنبه 28 مهرماه در نشست هم‌اندیشی موسسه ایثار که با حضور پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در بنیاد البرز برگزار شد، گفت: موسسه ایثار اهمیت زیادی در پیشگیری و توان‌‌بخشی دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است، اظهار داشت: مهم‌ترین دلیل راه‌اندازی مجتمع‌ فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در افزایش کیفیت و تنوع در خدمات به ایثارگران است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز رضایتمندی ایثارگران را امری مهم دانست و تصریح کرد: مجتمع‌ ایثار در استان‌ باید در زمینه فعالیت‌های فرهنگی با معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد در استان در تعامل و هماهنگی باشد تا بتوانیم بهترین خدمات را به ایثارگران که از بهترین افراد جامعه هستند ارائه دهیم.
رستمیان تأکید کرد: ما خدمتگزار جامعه ایثارگری هستیم و به این خدمت افتخار می‌کنیم و امیدواریم با اتخاذ سیاست‌های جدید بتوانیم افقی نو در سیاست‌های خدمت‌رسانی به وجود آورده و خدمتگزار خوبی برای ایثارگران باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312050
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...