هدف دانش آموزان ایثارگر رسیدن به مدارج علمی بالاتر است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران بیان کرد: هدف دانش آموزان شاهد و ایثارگر رسیدن به مدارج علمی بالاتر و بروز استعدادهای علمی در عرصه پیشرفت و توسعه کشور است.
هدف دانش آموزان ایثارگر رسیدن به مدارج علمی بالاتر است
 
به گزارش «ایثار»، نصرالله نصرالهی در دیدار با سه دانش آموز ممتاز شاهد و ایثارگر در ساری، با بیان اینکه دانش آموزان ایثارگر باید در کسب علم و دانش و مهارت آموزی کوشا باشند، گفت: هدف دانش آموزان شاهد و ایثارگر رسیدن به مدارج علمی بالاتر و بروز استعدادهای علمی در عرصه پیشرفت و توسعه کشور است.
نصرالهی با اشاره به اینکه تقویت بنیه علمی موجب رشد علمی دانش آموزان ایثارگر خواهد شد، اظهار کرد: مدیریت در برنامه‌های آموزشی و سوق دادن دانش‌آموزان ایثارگر به سمت و سوی مطالعه و یادگیری، زمینه ورود این عزیزان به دانشگاه‌ها را فراهم می‌سازد.
وی افزود: دانش آموزان شاهد و ایثارگر باید درس خواندن و علم اندوزی را به عنوان یک باور در وجود خود نهادینه کرده و تمام فکر و ذهن خود را متوجه تحصیل کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران افزود: دانش آموزان ایثارگر باید پشتکار و اراده داشته باشند و در امر تحصیل از خود ایثارگری نشان دهند تا به موفقیت‌های علمی بالاتر دست پیدا کنند.
نصرالهی گفت: دانش آموزان عزیز ایثارگر باید از فرصت‌ها بهترین استفاده و بهره را ببرند و همانند پدران ایثارگر خود با صلابت و مصمم باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312074
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...