چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداکاری شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در ملاقات عمومی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی این انقلاب و ملت هستند و چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداکاری شهدا است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با جامعه ایثارگری در دفتر مدیرکل برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان، خدمت‌رسانی سریع‌تر و بیشتر، تکریم از ایثارگران، بررسی مشکلات و ارائه راهنمایی‌های لازم را از اهداف این ملاقات برشمرد.
 
وی بابیان اینکه هدف والا و پرارزش شهدا، ایثار و مجاهدت درراه خدا بوده است افزود: خانواده‌های معظم شهدا بزرگترین سرمایه‌های معنوی این انقلاب و ملت هستند و چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداکاری شهدا است.
 
نجفی خاطرنشان کرد: نوع رفتار و نحوه خدمت ما نسبت به ایثارگران باید محترمانه و در شأن و جایگاه این عزیزان باشد و به‌گونه‌ای خدمت کنیم که ایثارگر هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشد.
گفتنی است در این دیدارها، تعداد 45 نفر از ایثارگران استان مسائل و مشکلات خود را مطرح و مسئولین مربوط دستورات لازم را به‌منظور تسریع در خدمت‌رسانی و روند امور اداری خانواده شاهد و ایثارگر صادر کردند.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 312105
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...