اجر و ثواب همسران شهدا کمتر از شهیدان نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: یقیناً اجر و ثواب همسران، پدران و مادران شهدا کمتر از شهدا نیست چراکه این عزیزان با صبوری و شکیبایی خود در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کرده و با تمام وجود از ارزش‌های دینی و اسلامی دفاع کردند.
اجر و ثواب همسران شهدا کمتر از شهیدان نیست
 
به گزارش «ایثار»، به‌ منظور تکریم و تجلیل از خانواده‌های ایثارگر شهرستان کرمانشاه، صبح امروز سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان «حشمت الله فرهادی»، «سید علی سهرابی» و «علی‌اکبر مرادی» با این عزیزان دیدار و از آنان تجلیل کردند.
در این دیدار حجت‌الاسلام عسگری گفت: یقیناً اجر و ثواب همسران، پدران و مادران شهدا کمتر از شهدا نیست چراکه این عزیزان با صبوری و شکیبایی خود در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کرده و با تمام وجود از ارزش‌های دینی و اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: مسئولان نظام باید به‌ خوبی این را بدانند که هر آنچه نظام اسلامی به دست آورده است ماحصل فداکاری و رشادت شهدا و خانواده‌های ایثارگر است و ما مدیون این ایثارگران هستیم.
وی ایثارگران را الگوی بی‌بدیل جامعه عنوان کرد و ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی در مقابل دشمنان نظام به توان بازدارندگی و اقتدار رسیده و در همه عرصه‌ها حرفی برای گفتن دارد، این مهم به خاطر الگوی ارزشمند و به خاطر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
حجت‌ الاسلام عسگری تأکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت نیاز امروز و فردای کشور است و لذا ما نباید هیچ‌گاه رشادت‌ها و مجاهدت‌های این دلاورمردان را فراموش کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312111
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...