داخلی صفحه گلستان خبر
 
رسانه ها مهمترین بستر حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان اظهار کرد؛ رسانه ها بهترین و مهمترین بستر برای حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل‌های آینده هستند.
رسانه ها مهمترین بستر حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت  هستند.
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ اسرافیل وزیری در گفتگو و نشست صمیمی باافتخاری مدیرمسئول گروه خبر البرز و هفته‌نامه صبح گلستان به مناسبت ایام اربعین حسینی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایران اسلامی را در برابر استکبار بیمه خواهد کرد و مطبوعات تأثیر بسیار زیادی در ترویج این فرهنگ سترگ در جامعه دارد. 
وی در ادامه با تأکید بر نقش رسانه در فضای جامعه امروز گفت: رسانه‌ها موجب شناخت بیشتر مردم به شهدا می‌شوند.
وزیری در ادامه گفت: ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در جامعه یکی از رسالت‌های بسیار مهم رسانه‌ها است که این گروه خبری در خبرها و برنامه‌ به‌خوبی به آن توجه ویژه‌ای دارد.
وی در ادامه درباره دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثار گران تصریح کرد: از مدت حضور بنده در این نهاد مقدس بیشترین سرکشی به‌اتفاق مدیران از خانواده‌های معظم شاهد و ایثار گران انجام‌شده است.
وزیری تأکید کرد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دیدوبازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در ادامه گفت: انقلاب اسلامی از زمان پیروزی‌اش تاکنون برای رسیدن به قله سعادت از گردنه‌های بسیار نفس‌گیری گذر کرده است و امید آن است که در شرایط کنونی که دشمن تمام توانش را در جنگ اقتصادی قرار داده با تبعیت از ولایت‌فقیه درزمینهٔ اجرای اقتصاد مقاومتی، موفق و پیروز از این گردنه پیچیده نیز به‌خوبی گذر کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312127