داخلی صفحه گلستان خبر
 
صلابت و اقتدارمان را مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: صلابت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون جان‌فشانی رزمندگان اسلام در ادوار مختلف مخصوصاً هشت سال جنگ تحمیلی است.
صلابت و اقتدارمان را مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران هستیم
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، عنوان کرد: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و درنهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان را یک سعادت بزرگ خواند و اظهار کرد: دیدار با خانواده‌هایی که از جان عزیزترین کسان خود گذاشته‌اند را وظیفه خود به‌عنوان یک خدمتگزار می‌دانیم و بار دیگر بر عهد و پیمان خویش برای ادامه راه این عزیزان ثابت‌قدم‌تر از گذشته می‌مانیم.
وی ادامه داد: دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان روحیه‌بخش است و ما تلاش می‌کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح آن عزیزان در جهت خدمت بیشتر و بهتر به جامعه ایثارگری بهره‌مند شویم.
این مقام مسئول یادآور شد: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران باعث تقویت روحیه مسئولان می‌شود و برای تداوم راه شهدا می بایست در مسیر فداکاری آنان، گام برداشت.
وزیری ادامه داد: یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد چون جامعه را در برابر هرگونه آسیب و خطر احتمالی بیمه می‌کند و امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر دوش ما قرار دارد و جانبازان معزز، طلایه‌داران این راه به شمار می‌روند.
انتهای پیام
کد مطلب: 312183