میز خدمت اقدامی مؤثر در جهت رضایت‌مندی ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمات‌رسانی صحیح، عدم سردرگمی مراجعه‌کننده و دریافت پاسخ به شکل درست و سریع را از جمله اهداف میز خدمت دانست و تصریح کرد: میز خدمت اقدامی مؤثر در جهت رضایت‌مندی ایثارگران است.
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران را مهم خواند و گفت: میز خدمت اقدامی مؤثر در جهت رضایت‌مندی ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمات‌رسانی صحیح، عدم سردرگمی مراجعه‌کننده و دریافت پاسخ به شکل درست و سریع را از جمله اهداف میز خدمت دانست و تصریح کرد: پای درد و دل خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نشستن يک ضرورت و حل مشکلات این عزیزان باید در اولویت قرار گیرد.
رستمیان افزود: همه کارکنان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در خدمت‌رسانی به جامعه هدف که حق بزرگی بر گردن ما دارند کوشا باشند و در راستای رفع مشکلات این عزیزان نهایت تلاش را انجام دهند.
وی با تأکید بر اینکه ارائه‌ خدمت به جامعه‌ ایثارگری باید با حسن خلق انجام گیرد، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران، هیچ چشم‌داشتی ندارند ولی خدمت به آنان می‌تواند تا حدودی جبران‌کننده رشادت‌ها و ایثارگری‌های آن‌ها در راه نظام و انقلاب باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312222