سفر یک روزه مدیرکل بنیاد استان خراسان جنوبی به شهرستان مرزی درمیان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی در سفر به شهرستان مرزی درمیان با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دیدار و گفتگو کرد.
سفر یک روزه مدیرکل بنیاد استان خراسان جنوبی به شهرستان مرزی درمیان
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی به همراه معاونین با سفر به شهرستان مرزی درمیان با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام عزیزی در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و فداکاریها و از خودگذشتگی جانبازان و آزادگان سر افراز ایران اسلامی بیان داشت: شهدای انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از بهترین سرمایه خود برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی گذشتند تا امروز کشور در اوج عزت و اقتدار باشد.
وی افزود: عزت و سربلندی نظام اسلامی به برکت خون مطهر شهداست و همه مسئولان و مردم به دعای خیر خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیازمند هستند و ارزش قائل شدن برای خانواده های شهدا و ایثارگران، ارزش به جامعه و ارزش برای حکومت است.
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در ادامه اظهار داشت: شهدا حق بزرگ و فراموش نشدنی بر گردن ملت ایران و مسئولان دارند و باید همواره قدردان این حق بود. زیرا اگر امروز مستکبران، تکفیری ها  و داعش  جرأت ورود به سرزمین ما را ندارند، حکایت از استقامت و پایمردی تاریخ جوانان ایران اسلامی در ۸سال دفاع مقدس است.
گفتنی است در این دیدارها مهدی نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی ، محمد رضا خانه زرین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مهدی عباسی رئیس بنیاد درمیان حضور داشتند.
 
 
کد مطلب: 312229
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...