گام برداشتن در مسیر ایثار و شهادت، محصول یک تربیت اکتسابی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: گام برداشتن در مسیر ایثار و شهادت، محصول یک تربیت اکتسابی است که شهدا و ایثارگران، با الگوپذیری از خاندان عصمت و طهارت، برای دفاع از کشور و نظام به جبهه‌ها رفتند.
گام برداشتن در مسیر ایثار و شهادت، محصول یک تربیت اکتسابی است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز دوشنبه ۲۹ مهرماه، با حضور در منزل شهید والامقام «روح اله شنبه‌ای»، جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد «خلیل شریفی» و «سعدی خانمحمدی» از رشادت‌های آنان در دوران دفاع مقدس تجلیل کردند.
حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، شهدا و ایثارگران را مایه فخر و مباهات نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: گام برداشتن در مسیر ایثار و شهادت، محصول یک تربیت اکتسابی است که شهدا و ایثارگران، با الگوپذیری از خاندان عصمت و طهارت، برای دفاع از کشور و نظام به جبهه‌ها رفتند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام افزود: جانبازان حق بسیاری بر گردن مردم و نظام دارند و باید با بیان عقاید و اهداف ایثارگران و انتقال آن به نسل جدید، وظیفه خود را بخوبی به انجام برسانیم.
اسدالله تولیده نیز در این دیدارها دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و حضور در منزل آنان را مایه سعادت برشمرد و گفت: ما و همه کارکنان بنیاد در این سال‌ها که در این نهاد مقدس خدمت می‌کنیم، درس بندگی و خلوص نیت در کار را از ایثارگران آموخته‌ایم.
وی با اشاره به لزوم برگزاری یادمان‌های شهدا در سطح شهر، افزود: نام شهید باید همواره بر تارک این مرز و بوم بدرخشد.
خانواده‌های شهدا مایه مباهات و افتخار ما هستند و خدمت به آنان حقیقتا توفیق بزرگی است و باید شکرگزار این توفیق باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312235