انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
مدیرکل بنیاد گلستان بیان کرد: انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می‌توان از جانبازان به‌ عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال‌ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی‌هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.
انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در دیدار با جانباز 55 درصد «احمد غلامی»، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می‌توان از جانبازان به‌ عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال‌ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی‌هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.
وی خاطرنشان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی با همت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند در تمامی زمینه‌ها کشور را در جایگاه ممتازی در منطقه و جهان قرار دهند.
وی در پایان همه مسئولان را ملزم به تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران دانست و ادامه داد: مسئولان باید از هر فرصتی برای تکریم این عزیزان استفاده کنند.
احمد غلامی در یکم فروردین 1349 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ 22 دی‌ماه 1365 در عملیات کربلای 5 در اثر اصابت ترکش به‌ پای راست به درجه جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312238