مردم ایران خود را مدیون خون شهدا می‌دانند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
استاندار ایلام با تصریح بر اینکه مردم ایران خود را مدیون شهدا می دانند، اظهار داشت: مردم و مسئولان باید با زنده نگه داشتن یاد شهدا، راه آن عزیزان را ادامه دهند.
مردم ایران خود را مدیون خون شهدا می‌دانند
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با حضور در منزل شهیدان جاویدالاثر والامقام «علی اکبر ناصری» و «رمضان همت علی» یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای جاویدالاثر را گرامی داشتند.
استاندار ایلام در این دیدارها به نهضت امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: حضور در سنگر خدمت به زوار اربعین حسینی افتخار مردم ایلام است. جمعی که امروز در این دیدار ارزشمند حضور یافته‌اند، تا به امروز در سنگر خدمت رسانی به زوار بوده‌اند.
وی افزود: دلیل اینکه امروز به یاد شهدای کربلا و انقلاب اسلامی در منزل شهدا حضور یافته‌ایم، این است که ضمن دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و تجلیل از مقام والای آنان با آرمان‌های شهدا تجدید پیمان کنیم.
استاندار ایلام با تصریح بر اینکه مردم ایران خود را مدیون شهدا می‌دانند، اظهار داشت: مردم و مسئولان باید با زنده نگه ‌داشتن یاد شهدا، راه آن عزیزان را ادامه دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این دیدار اظهار داشت: شهدا کسانی هستند که برای حفظ وطن ملت ایران عزیزترین سرمایه خویش یعنی جانشان را تقدیم انقلاب و آرمان‌هایش کردند.
تولیده با اشاره به جایگاه والای والدین معظم شهدا ادامه داد: شهدا تربیت‌یافته در دامان پاک پدران و مادرانی مؤمن و الهی بودند. بی‌تردید والدین معظم شهدا در اجر و ثواب فرزندان شهید خود سهیم هستند.

رشادت ایثارگران، سبب خنثی شدن توطئه دشمنان شد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز دوشنبه ۲۹ مهرماه با خانواده معظم شهید والامقام «ارغوان جواد آبادی» و جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «محمد امین فیضی پور» دیدار و از مقام والای ایشان تجلیل کرد.
تولیده در این دیدارها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: وقتی جنگ به کشور تحمیل شد انسان‌های خالص و بی‌ریا پا به جبهه‌ها گذاشتند و با اهدای جان خود در راه خداوند متعال سربلند شدند.
وی افزود: امروز ما نیز در تلاش هستیم که با خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، بتوانیم در پیشگاه خداوند متعال و شهدا سربلند باشیم.
مدیرکل بنیاد ایلام به وجود توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن در ضربه به نظام جمهوری اسلامی، اشاره کرد و گفت: دشمنان انقلاب، نظام و ملت ایران هر لحظه تلاش می‌کنند که با از کار انداختن موتور محرک نظام و یا آسیب به آن به انقلاب و ملت ایران ضربه بزنند.
تولیده ادامه داد: آنچه امروز باعث شده توطئه‌های دشمنان خنثی و نقشه‌های آنان بر آب شود، رشادت‌ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران و مقاومت و ایستادگی مردم است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312243