داخلی صفحه گلستان خبر
 
جانبازان مظهر اقتدار ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
رئیس بنیاد شهرستان گرگان اظهار داشت؛ شهدا و جانبازان مظهر اقتدار، استقلال و سربلندی كشور هستند كه با رشادت کم‌نظیر و مثال‌زدنی خود عزت و امنيت را برای انقلاب به ارمغان آوردند.
جانبازان مظهر اقتدار ملت ایران هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ علی‌رضایی به همراه محمد حمیدی فرماندار شهرستان گرگان در ديدار با جانبازان 70 درصد اسماعیل خوارزم و یحیی حمزه‌ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه همگانی و ملی است و ملت قدرشناس ایران هرگز رشادت‌ها، فداکاری‌ و ایثارگری‌های شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را از یاد نخواهند برد.
وی گفت: خواسته ما از پدر و مادر شهیدان این است که مسئولین را از دعای خیر خود بی‌نصیب نگذراند تا درراه خدمت صادقانه به مردم توفیق پیدا کنیم.
رضایی پاسداشت رشادت‌ها و دلاورمردیهای جانبازان و ایثارگران را رسالتی همگانی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و برای تکریم خانواده‌های آنان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
یحیی حمزه‌ای در تاریخ 1 مهرماه سال 1340 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ 10 اردیبهشت 1367 در دب هوران از ناحیه سر به درجه جانبازی نائل گشت.
اسماعیل خوارزم در تاریخ 11 اردیبهشت 1347 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ 10 آذر 1366 در منطقه پاوه از ناحیه سر، چشم راست و گوش چپ به درجه جانبازی نائل گشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312268