ایثارگران با جان‌فشانی از ایران اسلامی دفاع کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران با رشادت و فداکاری از ایران اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند، گفت: این انقلاب با حمایت‌های بی دریغ و ایستادگی و مقاومت ملت ایران به پیروزی رسید.
ایثارگران با جان‌فشانی از ایران اسلامی دفاع کردند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری روز سه شنبه 30 مهرماه در دیدار با جانبازان نخاعی ورزشکار شهرستان لاهیجان، اظهار کرد: روحیه بالای ایثارگران بسیار ارزشمند است و ما از شما درس می گیریم و همواره خود را نیازمند دعای خیر شما عزیزان می‌دانیم.
وی اجر جانبازان نخاعی را به دلیل این آزمون سخت بسیار مضاعف دانست و افزود: جانبازان نماد ایثار و جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند و حضور شما در جامعه بیانگر حقایق تاریخی، معرفتی، سیاسی و بین المللی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نقش شهدا و ایثارگران را در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی، حیاتی و تعیین کننده دانست و یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین مردم به ویژه جوانان بيشتر مورد توجه قرار گيرد.
پاکاری با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران با رشادت و فداکاری از ایران اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند، گفت: این انقلاب با حمایت‌های بی‌دریغ و ایستادگی و مقاومت ملت ایران به پیروزی رسیده و همه ما باید قدردان خانواده‌هایی باشیم که در این مسیر جانفشانی کردند. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 312360
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...