اقتدار ما مدیون حماسه‌آفرینی شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدای عزیز حرکت در مسیر آن‌هاست ، تمام ملیت و اقتدار و امنیت ما مدیون از جان گذشتگی و حماسه آفرینی شهداست.
اقتدار ما مدیون حماسه‌آفرینی شهداست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز مورخ 1 آبان 98 جلسه هم‌اندیشی مجمع فرزندان شاهد شهرستان شیروان به‌منظور بحث و تبادل‌نظر در خصوص مشکلات حال حاضر فرزندان شاهد با حضور دکتر عزیزی نماینده مردم شهرستان شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان و نمایندگان فرزندان شهدای شیروان در محل اتاق اجلاس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
سید عابس حسینی در این جلسه عنوان کرد: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدا حرکت در مسیر آن‌هاست که امروز به‌نوعی برای ما این راه هموارشده که یکی از این راه‌ها، خدمت به یادگاران این عزیزان است.
ایشان در ادامه افزود: شهادت و ایثارگری عنایت خداوند به بندگان خاص خوداست و این توفیق شامل هرکس نمی‌شود و اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس نیز است و این خدمت به خانواده‌های آنان یک فضیلت و افتخار بزرگ برای انقلاب اسلامی است.
 
کد مطلب: 312406