داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد معرفی شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹
رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد معرفی شد.
 
به گزارش ایثار از هرمزگان؛ مراسم تودیع و معارفه رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد صبح امروز با حضور اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان و هیئت همراه ، جهانگیری فرماندار،حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه شهرستان حاجی آباد ، شهردار ، اعضای شورای شهر در فرمانداری شهرستان حاجی آباد برگزار و شهبازی را به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد معرفی کردند و از زحمات قاسم صادقی رییس سابق تقدیر و تشکر بعمل آمد.
اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، جهاد در راه خداوند جز دیگر اعمال پرفضیلت است که کارکنان بنیاد با صبر و بردباری خود در ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و تکریم ارباب‌رجوع، هرروز این مهم را به اجرا می‌رسانند.
وی تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران که امام راحل (ره) با رهبری خود به پیروزی رساند، بنیاد را جز افضل‌ترین نهادها دانستند و این را به استناد احادیث ائمه و معصومین بیان داشتند.
اقتداربختیاری اجر و پاداش متصدیان و مسئولین در بنیاد را که خود جز ایثارگران بوده و افراد متعهد به خداوند و به‌حق الناس هستند را بیش‌ازپیش خطیر دانست و گفت:‌ کسانی که در جهت ایثار و مجاهدت قبول مسئولیت کرده و خدمت به افرادی از جامعه را برعهده‌گرفته‌اند که اعضای خانواده و یا سلامتی خود را به‌پای نظام و دفاع از آرمان‌های شهدا و امام فدا کرده‌اند، اجر و پاداشی بسیار گهربار در نزد خداوند دارند.
اقتدار بختیاری با قدردانی از زحمات چند ساله قاسم صادقی بهمنی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد و آرزوی توفیق خدمت در پست‌های دیگر سازمان گفت: کار کارکنان بنیاد فراتر از خدمت به جامعه ایثارگری است چراکه در خدمت این عزیزان بودن خود نوعی سپاسگزاری و شکر گذاری به درگاه خداوند است.
 حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه امنیت و آزادی ایران اسلامی مرهون خون شهداست و خدمت به خانواده شهداء کاری ارزشمند محسوب می شود گفت: خانواده های شهداء حق بزرگی بر گردن کشور و نظام دارند.
فرماندار حاجی آباد در ادامه تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است افزود: یکی از مهمترین وظایف ما توجه به دستاوردهای ارزشمند دفاع مقدس است که در این راستا باید فرهنگ ایثار و شهادت ترویج داده شود.
وی عنوان کرد: جامعه هدف اداره بنیاد شهید ُ خانواده معظم شهداء هستند و رییس جدید باید با تلاش و همت برنامه ریزی مناسبی برای پیشبرد اهداف اداره بنیاد شهید را داشته باشد.کد مطلب: 312455
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...