استقبال گسترده از مسابقه بزرگ «امید ولایت»
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از استقبال بیش از سه هزار نفر برای شرکت در مسابقه «امید ولایت» با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.
استقبال گسترده از مسابقه بزرگ «امید ولایت»
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمد حسن کاویانی راد با اعلام این خبر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی رهبر معظم انقلاب بیان‌شده است، کلیدواژه‌های معناداری در حوزه‌های فرهنگی دارد. «مشارکت مردمی در مسائل سیاسی» و «ارتقای شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه در برابر تهاجم روزافزون دشمنان به دل‌های پاک جوانان و نوجوانان» ازجمله کلیدواژه‌ها و راهکارهای این بیانیه است که باید در دستور کار نهادهای فرهنگی قرار گیرد.
وی افزود: بر همین اساس معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران باهدف بازخوانی و تعمق در محورهای این بیانیه، مسابقه‌ای سراسری با عنوان «امید ولایت» و با شعار «روحیه ایثارمحور و توسعه پایدار انقلاب اسلامی» برگزار می‌کند که محوریت آن بیانیه گام دوم انقلاب است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با اشاره به میزان استقبال مخاطبان از این مسابقه خاطرنشان کرد: خوشبختانه با انتشار فراخوان این مسابقه از تاریخ سیزدهم مهرماه، استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان برای شرکت در این مسابقه صورت گرفته به‌گونه‌ای که بر اساس آمار تاکنون حدود سه هزار نفر برای شرکت در این مسابقه فرهنگی ثبت‌نام کرده‌اند.
وی در پایان گفت: امیدواریم مسابقه «امید ولایت» و دیگر برنامه‌هایی که برای آگاهی و شناخت بیشتر مردم به‌ویژه جوانان با محوریت بیانیه گام دوم برگزار می‌شود، به هدف غایی خود که همانا ارتقای سطح فرهنگی جامعه است، دست پیدا کند.
گفتنی است، علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه «امید ولایت» می‌توانند با مراجعه به لینک http://navideshahed.com/fa/forms/107 ثبت‌نام کنند، همچنین آخرین‌مهلت شرکت در این مسابقه سیزدهم آبان ماه اعلام شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 312511
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...