داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
حضور سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در منزل خانواده شهید معظم عبدالله ملاحی لافتی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶
حضور سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در منزل خانواده شهید معظم عبدالله ملاحی لافتی
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز دوشنبه 6 آبانماه ،اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به اتفاق عوض حسینی معاون فرهنگی بنیاد شهید شهرستان بندرعباس به روستای لافت از توابع جزیره قشم عزیمت نمودند .
در این سفر اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با عرض تسلیت فوت مادر شهید معظم عبدالله ملاحی به بازماندگان شهید گفت : خوش بحال پدران و مادرانی که توشه ای را برای خود ذخیره کردند و چنین فرزندانی را در دامن خود پرورش داده اند و به پیشگاه الهی تقدیم کرده اند و پدران و مادران شهداء ادامه دهندگان راه شهیدان ، تجلیگاه روح جاودانه شهید در جامعه هستند و شما خانواده های شهداء در مقام ولی نعمت و سروران نظام در جامعه اسلامی قرار دارید چون شهیدان شما تمام هستی خود را برای حفظ مصالح مردم ، در راه خدا نثار کردند و در اوج قله فضیلت و کمال قرار گرفتند .
وی افزود: وظیفه همه ما احترام به خانواده شهدا است و باید همواره قدردان ایثار و فداکاری آن‌ها باشیم و نباید در این زمینه کوتاهی کنیم.
وی در ادامه  ضمن تجلیل از صبر و پایداری خانواده شهدا و ایثارگران این ضایعه جانگداز را به خانواده آن مرحومه و بازماندگان تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه و برای بازماندگان صبری جزیل خواستار شد .
شایان بذکر است شهید معظم عبدالله ملاحی لافتی متولد یکم فروردین ۱۳۴۷ در روستای لافت از توابع شهرستان قشم چشم به جهان گشود و به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و در 22 تیر ماه 1367 ، در منطقه عملیاتی فکه بر اثر عوارض ناشی از مصدومیت شیمایی به فیض شهادت رسید .

انتهای پیام./
کد مطلب: 312796
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...