داخلی صفحه گلستان خبر
 
بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰
مدیرکل بنیاد استان گلستان تصریح کرد: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است. به گزارش واحد گلستان:
اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، تسریع در روند حل مشکلات جامعه ایثارگری را بسیار مهم دانست و گفت: خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی در پی دارد و توجه داشته باشیم که همه آحاد ملت وظیفه‌ دارند قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان باشند.
وی تفکر انقلابی شهدا را گران‌بهاترین میراث برای نسل‌های آینده تلقی کرد و یادآور شد: باید زمینه انتقال آموزه‌های شهیدان به آیندگان فراهم شود.
وی گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و روایتگری ایثارگران، ایران اسلامی را برای همیشه بیمه خواهد کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف والای انقلاب است.
وزیری تصریح کرد: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است و تا زمانی که این روحیه در نزد ملت ایران است دشمن نمی‌تواند آسیبی به‌نظام اسلامی وارد کند.
وی افزود: بالاترین هدف ما در بنیاد خدمت‌رسانی هرچه مطلوب تر به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر است و تمام تلاشمان را برای نیل به این هدف انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313028
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...