داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
صبر خانواده های شهدا باید به الگوی فراگیر در جامعه تبدیل شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه صبر و روحیه خانواده های شهدا باید به الگوی فراگیر در جامعه تبدیل شود،گفت:شهدا مایه افتخار مردم و خانواده های آنان اسوه صبر و بردباری هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از پایگاه خبری لیجار،عبدالله پاکاری در حاشیه دیدار آیت الله فلاحتی،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت با خانواده شهیدان «ابراهیم،محمد و مهدی اسماعیلیان»در بندر کیاشهر و خانواده شهیدان «اسماعیل و قربانعلی رنجبر» و «ابوطالب و محمدحسین عزمی» در آستانه ‌اشرفیه،با بیان اینکه وجود خانواده های شهدا در نظام اسلامی سبب امید و بالندگی جامعه می‌شود،اظهار کرد:خانواده های شهدا مایه افتخار و عزت و اقتدار نظام هستند.
وی پیام شهدا را ازخودگذشتگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و تصریح کرد:شهدا با رشادت و حماسه آفرینی جان خود را برای تداوم انقلاب اسلامی فدا کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به لزوم تکریم خانواده های شهدا، گفت:تربیت و ایمان والدین شهدا در ارتقای معنویت و انگیزه فرزندان شهیدشان برای فداکاری و ایثارگری در راه خدا بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است.
پاکاری با بیان اینکه صبر و روحیه خانواده های شهدا باید به الگوی فراگیر در جامعه تبدیل شود، خاطرنشان کرد:شهدا مایه افتخار مردم و خانواده های آنان اسوه صبر و بردباری هستند.
وی خاطرنشان کرد:امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی نتیجه دلاورمردی ها،ایثارگری ها و جانفشانی‌های شهدای گرانقدر است که با الهام از سرور و سالار شهیدان در جبهه‌های حق علیه باطل جان خود را فدای انقلاب نمودند.
انتهای پیام

لینک خبر
کد مطلب: 313039
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...