داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از کارکنان بازنشسته
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از کارکنان بازنشسته
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه 9 آبانماه ، عباس اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مسئولان این اداره کل  با حضور در منزل همکار بازنشسته خانم زمانی با وی دیدار کردند .
عباس اقتداربختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دراین دیدار بازنشستگان را از برکات این اداره دانست و گفت: این کارمندان، خدمات ارزشمند و موثری به جامعه هدف ارایه کرده و سال‌ها در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت زحمت کشیدند. کارکنان بازنشسته ظرفیت بزرگی در ارایه‌ خدمت به جامعه ایثارگران و ترویج برنامه‌های فرهنگی دارند که باید از توانایی‌های آنها در این راستا استفاده کرد.
اقتداربختیاری همچنین ضمن آرزوی تندرستی، بهروزی و طول عمر برای آن‌ها، خاطرنشان کرد: اين عزيزان در سال‌هايي که جزء خانواده ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده‌اند به درستي و شايستگي به اين اداره خدمت کرده‌اند و هم اکنون با انبوهي از تجربه به زندگي خود در کنار ديگر افراد جامعه ادامه مي‌دهند.
وی اضافه نمود : ارتباط مستمر با بازنشستگان و بهره‌گيري از تجربه و دانش اين عزيزان موجب انتخاب مسير صحيح خدمت، دستيابي به موفقيت‌هاي سازماني و زندگي شخصي خواهد شد. گرچه شما عزیزان خسته راه هستند، اما تجربه و انديشه‌هايتان گنجينه‌اي بزرگ است.
وی در پایان گفت : بازنشستگان، سرمایه های هر جامعه هستند و توفیقات کسب شده هر سازمانی مرهون تلاش های همکاران بازنشسته است و حفظ جایگاه و تکریم این عزیزان امری ضروریست.
انتهای پیام./
کد مطلب: 313087