داخلی صفحه کردستان خبر
 
​تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه آحاد مردم و مسئولان است.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان خانواده شهدا را مایه خیر و برکت نظام و انقلاب دانست و عنوان کرد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه آحاد مردم و مسئولان است
 
به گزارش ایثار، رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به همراه سیدمهدی حسین پناهی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دهگلان  با خانواده پنج نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران در روستاهای بکر آباد، گردمیران سفلی، باشماق و توبره ریز دیدار و سرکشی به عمل آوردند.
رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در این دیدار اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت گذاری بیشتر مسئولان به مردم است و باید تداوم یابد.
وی افزود: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا و مجاهدت ایثارگرانی است که با تلاش و تحمل مشقت فراوان توانستند این مهم را به انجام رسانند.
نجفی، خانواده شهدا را مایه خیر و برکت نظام و انقلاب دانست و عنوان کرد:  تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه آحاد مردم و مسئولان است.
وی اعلام کرد: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهدای والامقام و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا است و این فرهنگ متعالی الگو و سرمشق برای تعالی و شکوفایی جامعه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان ادامه داد: خانواده معظم شهدا به ویژه در روستاها انسان‌های محجوب و کم‌توقعی هستند و سرکشی به این خانواده‌ها و رفع مشکلاتشان باید در دستور کار قرار گیرد.
وی در پایان یادآور شد: امیدواریم لیاقت خدمت صادقانه به مردم شهرستان به ویژه خانواده شهدا را داشته و در این مسیر پاسدار آرمان‌ها و خون پاک و بر زمین ریخته شده این مجاهدان راه حق باشیم.
کد مطلب: 313100
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...