داخلی صفحه کردستان خبر
 
​فرزندان شهدا باید حافظ دستاوردهای ارزشمند شهدا باشند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سنندج گفت: رسالتی که فرزندان شاهد و ایثارگر بر عهده دارند، از دیگر افراد جامعه سنگین‌تر است، چراکه علاوه بر وظیفه‌ای که در قالب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارند، باید حافظ دستاوردهای ارزشمند شهدا نیز باشند.
 
به گزارش ایثار، علی مرادی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سنندج در مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگر برتر شهرستان سنندج در سال تحصیلی 98- 97  اظهار کرد: فرزندان شهدا یادگاران ارزشمند شهیدان هستند از این رو باید از تمام جوانب برای جامعه الگو باشند.
وی عنوان کرد: نقش فرزندان شهدا در این برهه از زمان بسیار کلیدی و حیاتی است و باید عمل  و رفتار  آنها در جامعه به گونه ای باشد که هیچگونه ابهام را از خود بر جای نگذارند و جایگاه ارزشمند خود را در جامعه حفظ کنند.
مرادی تأکید کرد: رسالتی که فرزندان شاهد و ایثارگر بر عهده دارند، از دیگر افراد جامعه سنگین‌تر است، چراکه علاوه بر وظیفه‌ای که در قالب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارند، باید حافظ دستاوردهای ارزشمند شهدا نیز باشند.
وی اعلام کرد: خدمت به دانش‌آموزان فرزند شاهد و ایثارگر افتخار بزرگی است که این نهاد آن را در راستای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمام توان انجام می‌دهد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سنندج یادآور شد: بسیاری از صنحه های جنگ برای مردم خاطره است ولی برای رزمندگانی که هشت سال در جهبه های حق علیه باطل از این آب و خاک دفاع کردند یک حس غیر قابل توصیف است.
کد مطلب: 313101
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...