داخلی صفحه گیلان خبر
 
برپایی یادواره های شهدا در مناطق مختلف گیلان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از پایگاه خبری احرار گیل، یادواره ۱۲۹ شهید بخش چابکسر شهرستان رودسر برگزار شد.
نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری و دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام در این مراسم گفت : شهدا وظیفه شناس و آگاه به زمان خود بودند و به وظیفه شان در قبال آرمان های انقلاب و تبعیت از ولایت فقیه به بهترین نحو عمل کردند و امروز نوبت ماست تا با پیروی از آرمان های آنان ، پاسدار خون پاک شان باشیم.
آیت الله رضا رمضانی گیلانی افزود : امروز دشمن با آرایش مختلف جنگی درصدد به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران است اما با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و حضور مردم همیشه درصحنه ، نتوانسته کاری از پیش ببرد.
یاد و خاطره ۲۶ شهید چمخاله لنگرود هم گرامی داشته شد .
آیت الله رمضانی نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری و دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام در این مراسم هم گفت : حضور پرشور مردم در یادواره های شهدا نشانه وحدت و انسجام اسلامی و پایبندی مردم به آرمان های انقلاب است.
یادواره ۲۵ شهید طارمسر کوچصفهان هم در مسجد بالا محله این روستا برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین حکیمی گیلانی امام جمعه کوچصفهان در این مراسم با اشاره به لزوم ادامه راه شهدا و حفظ آرمان های انقلاب گفت : شهدا الگوی مناسبی برای ولایت مداری و پایبند به ارزش های انقلاب هستند.
در مراسمی یاد و خاطره شهدای منطقه قلعه رودخان فومن هم گرامی داشته شد.
سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در این مراسم گفت : پیشرفت های علمی – فرهنگی اقتصادی و نظامی مدیون جانفشانی های شهدا است چرا که امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.
یادواره شهدای چهارده علیا و سفلی املش هم برگزار شد.
سردار بایرامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این مراسم گفت : تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در ایران حاکم است دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب راه به جایی نمی برند.
"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 313112