غبار روبی گلزار شهدا در هفته پدافند غیر عامل با حضور دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳
فرهنگ ایثار و شهادت باید به‌ عنوان میراثی گران‌سنگ در ذهن ملت ایران باقی‌ مانده و از آفت تحریف مصون بماند.
غبار روبی  گلزار شهدا در هفته پدافند غیر عامل با حضور دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به مناسبت هفته پدافند غیر عامل و به پیشنهاد اداره حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی  آیین غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان بیرجند با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل، فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی استان برگزار شد. شرکت کنندگان در این مراسم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء و قرائت فاتحه، ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان های والای حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
کوچی رئیس اداره حراست بنیاد شهید استان گفت: نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد و امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به‌دنبال دارد.
وی اظهار داشت: پیشرفت و توسعه هر کشوری در گرو حفظ میراث و دستاوردهای مادی و معنوی و حاصل تلاش مردم آن جامعه می باشد. مصون سازی و کاهش آسیب پذیری زیر ساخت های اصلی کشور در راستای افزایش امنیت و حفاظت از مردم در برابر انواع تهدیدات از مهمترین رویکردهای پدافند غیر عامل به شمار می‌رود. 
شایان ذکر می باشد ویژه برنامه گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل توسط اداره حراست  بنیاد شهید استان خراسان جنوبی به شرح ذیل می باشد: 
- غبار روبی  گلزار شهدا در هفته پدافند غیر عامل توسط اداره حراست بنیاد شهید استان  با حضور دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی
- درج شعار هفته  پدافند غیرعامل " پدافند غیرعامل یک اصل خواهد بود برای همیشه، نه برای یک مقطع خاصی- مقام معظم رهبری " در سربرگ تمامی مکاتبات انجام شده توسط سیستم اتوماسیون اداری
- برگزاری دوره آموزشی توانمند سازی اقدامات پدافند غیر عامل در حوزه فضای مجازی
- تبلیغات محیطی در اداره کل و شهرستان ها
- ایجاد غرفه در نمایشگاه هفته پدافند غیر عامل با حضور دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی





 
کد مطلب: 313155
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...