برگزاری یادواره شهدای دانش آموز خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
یادواره شهدای دانش آموز به مناسبت ۱۳ آبان ماه در خراسان جنوبی برگزار شد.
برگزاری یادواره شهدای دانش آموز خراسان جنوبی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، خسروی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و کارشناس مسائل سیاسی در یادواره شهدای دانش آموز خراسان جنوبی با بیان اینکه در جنگ هشت سال دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمن پیروز شدیم گفت: عزت و اقتدار در جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا هستیم و در مقابل خون شهدا نیز مسئول هستیم.
خسروی با اشاره به اینکه دانش آموزان در شکل گیری انقلاب حضوری چشم گیر و موثر داشتند افزود:امروز نیز باید زمینه‌های بروز و ظهور توانمندی این سرمایه‌های بی‌بدیل در عرصه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی و فناورانه فراهم شود.
وی گفت:برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز می‌تواند نقشی اثر‌گذار در انتقال و تبیین اندیشه‌های علمی و عملی دانش‌آموزان شهید به دانش‌آموزان امروز و آینده داشته باشد.
او با اشاره به اینکه شهادت در راه خدا زیباترین مرگ و بالاترین مقام است افزود: حسین فهمیده با ولایتمداری و شجاعت در مقابل دشمن ایستاد تا آن‌ها خاک ایران را تصرف نکنند.
کارشناس مسائل سیاسی  با بیان اینکه علی رغم تمام تبلیغات دشمن، اما خون شهدا در چهل سال از انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است اظهار کرد: روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز به دنبال پمپاژ شایعه و دروغ بود و علی رغم تمام پیشرفت‌های سازمان جاسوسی فرانسه و حمایت کامل از آن روح الله زم با قدرت سپاه دستگیر شد.
او  ادامه داد: سال گذشته مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم انقلاب را دادند که در این بیانیه مخاطب اصلی جوانان هستند.
خسروی در چهل سال از انقلاب اسلامی نباید تنها نواقص و نیمه خالی لیوان را ببینیم بلکه دستاورد‌های انقلاب بسیار بیشتر از قبل انقلاب است.
کلمات کليدی: شهدا،دفاع مقدس،انقلاب
کد مطلب: 313221
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...