داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده شهدای دانش آموز در کردستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان کردستان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی با خانواده شهدای دانش‌آموز استان کردستان دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی با خانواده شهدای دانش‌آموز استان کردستان دیدار کردند.
آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار اظهار کرد: دفاع مقدس گنجینه ای از فرهنگ های مختلف حول محور دینی، اسلامی و انقلابی است و شهید فهمیده و دانش‌آموزان شهید هم سن و سالش با نثار جان خود  بر قله های عظیم افتخار ایران اسلامی ایستادند.
وی افزود: شهید فهمیده با عمل خود به ما نشان داد نداشتن امکانات و تجهیزات و سن و سال کم دلیلی برای دفاع نکردن از ارزش ها نیست و هر کس در هر زمان، مکان و موقعیتی می تواند مقابل دشمن بایستد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: شهدای دانش آموز برای دفاع از میهن خود و مقاومت در مقابل دشمن، شیرین ترین و بهترین داشته های خود را تقدیم انقلاب کردند.
ایشان بیان داشت:جوانان و نوجوانان دانش آموز در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش تعیین کننده ای داشته و با تقدیم بیش از ۳۶هزار شهید در طول دوران جنگ تحمیلی دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا کردند.
 آیت‌الله حسینی شاهرودی افزود: دانش‌آموزان انقلابی در طول دوران انقلاب اسلامی حماسه‌های بزرگی را خلق کردند.
 
کد مطلب: 313229