علم بالاترین سلاح در برابر دشمنان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: شهدای ما با سینه سپر کردن در برابر گلوله‌های دشمن از این مرزوبوم دفاع کردند اکنون فرزندان شهدا و ایثارگران می‌توانند با علم خود در بالاترین سطح با دشمنان مقابله کنند.
علم بالاترین سلاح در برابر دشمنان است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز مورخ 8 آبان 98 آئین عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شهرستان شیروان به مناسبت گرامیداشت هفته دانش‌آموز با حضور مسئولین شهرستان شیروان و دانش آموزان مدارس شاهد شهرستان شیروان برگزار شد.
رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان در این آئین عطرافشانی گفت: امروز ما بر سر مزار شهدای عزیزی هستیم که همانند شما عزیزان دانش‌آموز بودند که با توجه به شرایط به وجود آمده در آن زمان علاوه بر تحصیل این وظیفه را بر خود دانستند تا با حضور در جنگ از مرزهای میهنشان دفاع کنند، شهدای ما با سینه سپر کردن در برابر گلوله‌های دشمن و مقاومت در برابر آنان سعی کردند تا از ناموسشان و سرزمینشان دفاع کنند تا آسیبی نبینند و موفق شدند تا دفاعی مقدس را به وجود آورند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: وظیفه الآن دانش آموزان ما این است که علم خود را بالا ببرند، علم بالاترین سلاح در برابر هجوم دشمنان است، که این علم را باید معلمان ما به دانش آموزان آموزش دهند و بخواهند از علم و دانایی خود به بهترین وجه ممکن استفاده کنند.
ایشان در پایان بیان کرد: پیمان امروز ما با شهدا باید این باشد که بکوشیم تا بهترین علم را به دست آوریم و با درس و مطالعه، خود را به بالاترین درجه از علم و دانش برسانیم.
 
 
کد مطلب: 313258