یادواره‌های شهدای شهرک ولیعصر (عج) و 105 شهید دانش‌آموز برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
عصر دیروز شهرستان شیروان میزبان مردم شهیدپرور و مسئولین استانی و شهرستانی در یادواره شهدای شهرک ولیعصر (عج) و شهدای 105 شهید دانش‌آموز بود.
یادواره‌های شهدای شهرک ولیعصر (عج) و 105 شهید دانش‌آموز برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی یادواره شهدای شهرک ولیعصر (عج) و یادواره 105 شهید دانش‌آموز شهرستان شیروان با حضور مسئولین و دانش آموزان شهرستان شیروان در دبیرستان متوسطه اول جانباز معصومی شیروان به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان شیروان برگزار شد.
رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان در این یادواره‌ها گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین دانش آموزان، خواندن کتاب‌هایی با موضوع ایثار و جوانمردی شهدا ضروری است.
وی در ادامه افزود: امروز تهدید جدی انقلاب اسلامی، آسیب فرهنگی است و دشمن تلاش می‌کند نسل جوان را از اعتقادات و مبانی فرهنگ اسلام دور کند و ازاین‌رو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، آن‌ها را در برابر تهدیدهای دشمنان بیمه می‌کند
رازقی در یادواره شهدای شهرک ولیعصر (عج) نیز گفت: تکریم و تنظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت است.
وی همچنین گفت: امنیت امروز ما به برکت خون شهداست و باید یاد و خاطره شهیدان را به‌صورت ویژه گرامی بداریم و همین برگزاری یادواره‌ها فرصت بسیار خوبی است برای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
ایشان در ادامه بیان کرد: یکی از راهکارهای نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بین نسل جوان برگزاری یادواره‌هاست، و بهترین راه برای حفاظت از جوانان در برابر توطئه‌های دشمنان انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به بدنه جامعه است
کد مطلب: 313265