در یک اقدام خداپسندانه و انقلابی؛
وقف یک باب منزل مسکونی توسط پدر شهیدان نادمی در جهت ایثار اجتماعی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
پدر شهیدان نادمی در اقدامی خداپسندانه با وقف یک باب منزل مسکونی به ارزش 1/000/000/000ریال در شهرستان فردوس با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وقرآن، در ترویج این فرهنگ سهیم شد.
وقف یک باب منزل مسکونی توسط پدر شهیدان نادمی در جهت ایثار اجتماعی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، همزمان با گرامیداشت هفته وقف همایش یاوران وقف در بارگاه امامزادگان سلطان محمد (ع) وسلطان ابراهیم (ع) با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی و مسئولین شهرستان فردوس برگزار که در طی این همایش  از پدر شهیدان احمد و مهدی نادمی که یک باب منزل مسکونی وقف نموده اند تجلیل شد.
پدر شهیدان نادمی در حاشیه این مراسم گفت: جوانان ما اطلاع چندانی از هشت سال دفاع مقدس و آنچه در جبهه‌ها گذشت ندارند. وی افزود: این وظیفه ماست تا با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آن ها را متوجه این جریان کنیم.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه وقف در راه شهدا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجری فراوان دارد، بیان داشت: لازم است تا نسل جوان و امروزی را با آنچه در سال‌های دفاع مقدس گذشت آشنا کنیم. خانواده شهدا و ایثارگران مانند سال‌های جنگ در عرصه‌های ایثار فعال هستند و امروز هم با وقف در راه شهدا و ترویج فرهنگ دفاع مقدس می‌توانند در این جریان معنوی به شکلی تازه سهیم باشند.

 
نام ونام خانوادگی شهید عملیات           تاریخ شهادت محل شهادت
مهدی نادمی والفجر 3 65/5/10 مهران
احمد نادمی  بدر درتاریخ63/12/22مفقودالاثرودرسال 1374 شناسایی وتشییع گردید هور العظیم
 
کد مطلب: 313289
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...