مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه زابل:
شهدای دانش آموز مظلوم ترین و فهمیده ترین شهدای دفاع مقدس بودند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
حجت الاسلام و المسلمین سرحدی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه زابل گفت: شهدای دانش آموز مظلوم ترین و فهمیده ترین شهدای دفاع مقدس بودند.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مراسم یادواره 47 شهید دانش آموز زابل با حضور تعدادی از مسئولین و دانش آموزان در محل هنرستان شهید باقری این شهرستان برگزار شد.br />
حجت الاسلام والمسلمین سرحدی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه شهرستان طی سخنانی، شهدای دانش آموز را مظلوم ترین و فهمیده ترین شهدای دفاع مقدس دانست که با نگاهی هوشیارانه آن زمان، سنگر جهاد و مقاومت را بر سنگر تعلیم و تربیت ترجیح دادند. وی ادامه داد: شهدای دانش آموز حفظ انقلاب و اسلام را در نظر داشتند و با وجود کم سن و سال بودنشان فکر و اندیشه های بزرگ و آگاهانه ای داشتند. 
                                                                                                            
حجت الاسلام سرحدی تصریح کرد: شهدا رفتند تا کشور به عزت و سربلندی برسد و بر شما دانش آموزان واجب است تا راه شهدا را ادامه دهید. مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه زابل درباره شهدای دانش آموز خاطر نشان کرد: این عزیزان از جانشان گذشتند تا امروز افتخار و سربلندی اش  نصیب ما شود. وی در ادامه افزود: شهیدان دانش آموزی چون شهید عالی و شهید هرمزی و شهید سرحدی نمونه بارزی از شهدایی هستند که در میدان مبارزه ثابت کردند از جان گذشتگی یعنی چه به روی سیم خاردار دراز کشیدن و بر روی مین رفتن برای اینکه معبر برای رزمندگان باز شود نمونه ای از رشادت آفرینی این شهداست.
کد مطلب: 313436
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...