شهدا محور وحدت جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد در جلسه‌ای با حضور اعضای شورای اسلامی چناران شهر، شهدا را محور وحدت جامعه خواند.
شهدا محور وحدت جامعه هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز یک‌شنبه 12 آبان 98 پیمان پدیداران معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد در جلسه‌ای با حضور اعضای شورای اسلامی چناران شهر، شهدا را محور وحدت جامعه خواند و با یادآور شدن حماسه‌های ماندگار ایشان در طول دوران دفاع مقدس، تلاش در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ایشان را لازم، ضروری و شایسته تقدیر دانست.
پدیداران گفت: هر اقدامی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا حیات‌بخش و حرکت آفرین است.
وی غفلت از پیشکسوتان جهاد و شهادت را مانع اعتلای جامعه دانست و ضمن خاطرنشان کردن بیانات رهبر معظم انقلاب تکریم و تعظیم ایشان را واجب همه دوران خواند و بر ضرورت وفاق و همدلی در راستای نهادینه کردن گفتمان جهاد و مقاومت تأکید کرد.
پدیداران همچنین با یادآور شدن قانون برنامه ششم توسعه به وظیفه دستگاه‌های دولتی در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: نباید این‌طور تلقی شود که با حضور بنیاد شهید سایر دستگاه‌ها در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقشی ندارند بلکه همه مسئولین و بلکه آحاد جامعه باید این وظیفه را برای خود یک تکلیف بدانند  و به آن عمل کنند.
 
 
 
کد مطلب: 313480