داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۶
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 12 آبانماه ، جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید. در این جلسه اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت :وقتی سخن از ایثار و شهادت طلبی دوران پیروزی انقلاب به ویژه دوران ماندگار و غرور آفرینی هشت سال دفاع مقدس به میان می آید . زبان آدمی در بیان آن عاجز است. در این عرصه به قدرتشنگی وارد شده ایم و آب طلبیده ایم که آب دریا را اگر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید چشید .
وی گفت : از آنجا که فرهنگ ایثار و شهادت و جبهه ی غالب آموزه های دین اسلام است و روحیات حق طلبانه و فطرت پاک مردم ایران منطبق بر دستورات اسلام است . لذا بیان و روایت خاطرات دوران دفاع مقدس چه از دیدگاه ملی و چه از دیدگاه مذهبی باعث ترغیب مردم در جهت ارج نهادن به فرهنگ ارزشمند شهادت می شود.مردمی که سالهاست زیر علم امام حسین (ع) سینه می زنند و دانش آموخته ی مکتب عاشورا هستند بی گمان قوه ی تشخیص سره از ناصره را دارند .
شایان به ذکر است معاونین و روسای ستادی گزارشی از روند امورات مربوط به حوزه های تخصصی ارائه نمودند و این جلسه با تصویب مصوباتی خاتمه یافت .

انتهای پیام .
 
کد مطلب: 313542
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...