خانواده ایثارگران ولی‌نعمتان ما هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت : شهدای عزیز ولی‌نعمتان ما هستند و ما در زیر سایه چتر این عزیزان با امنیت و آسایش زندگی و امرارمعاش می‌نماییم.
خانواده ایثارگران ولی‌نعمتان ما هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه در ادامه طرح سپاس و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به همراه همکاران خود در روستاهای بخش گلستان این شهرستان حضور پیداکرده و از چند تن از خانواده‌های شهدا و جانبازان این روستاها دیدار و سرکشی به عمل آورد.
 در این دیدارها نوروزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان خاطرنشان کرد: شهدای عزیز ولی‌نعمتان ما هستند و ما در زیر سایه چتر این عزیزان با امنیت و آسایش زندگی و امرارمعاش می‌نماییم اگر شهدا نبودند قطعاً معلوم نبود سرنوشت ما چه بود و باید زیر سلطه اشغالگران بعثی به زندگی ادامه می‌دادیم.
در ادامه نوروزی خاطرنشان کرد طبق برنامه‌ای که توسط بنیاد شهرستان تهیه و تنظیم گردیده است در نظر داریم به همه ایثارگران تحت پوشش از شهر گرمه تا دورترین نقطه در روستاهای شهرستان دیدار و سرکشی به عمل آید و در حد توان به مشکلات این عزیزان هم رسیدگی گردد.
در این دیدارها ضمن دیدار با خانواده شهید احمد ناطق از نمایشگاه ایشان نیز دیدن کردند.
پدر شهید ناطق در این دیدار و در خصوص نمایشگاه خود گفت : من با تصاویر این شهدا صبح را به شب می‌رسانم و با این عزیزان همیشه صحبت می‌کنم، باشد که ما شرمنده این شهدا نباشیم.
 
کد مطلب: 313571
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...