داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهدا بهترین الگوی استکبارستیزی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
رئیس بنیاد شهرستان مینودشت اظهار داشت؛ شهدا جان خود را درراه ظلم‌ستیزی و مبارزه با استکبار فدا کردند و بهترین الگوی استکبارستیزی هستند
شهدا بهترین الگوی استکبارستیزی هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ سید نوا حسینی به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی با جمعی از دانش آموزان بسیجی به نمایندگی از جامعه دانش‌آموزی شهرستان گالیکش به دیدار خانواده دانش‌آموز شهید علی صباغیان رفتند.
وی با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه روز مبارزه با استکبار گفت : باید راه و سیره شهدا را همواره دنبال کنیم زیرا این شهدا بودند که به ما یادآوری کردند که اگر می‌خواهیم عزتمند و سربلند باشیم ، باید با استکبار و زورگویان مبارزه کنیم .
رئیس بنیاد مینودشت استفاده  از ارشادات مقام معظم رهبری را لازمه راه دانش آموزان دانست  و افزود : باید سخنان مقام معظم رهبری را چراغ راه خودسازیم و در مقابله با دشمنان و زورگویان همواره ایستادگی کنیم و همچنان ادامه‌دهنده راه شهیدان باشیم .
وی با یادآوری ازجان‌گذشتگی‌ها شهدای دانش‌آموز در 13 آبان بیان داشت : شهدا جان خود را درراه ظلم‌ستیزی و مبارزه با استکبار فدا کردند و حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان ادامه راه آن بزرگ‌مردان و مشت محکمی بر دهان مستکبرین و زورگویان جهان خواهد بود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 313639
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور