پاسخگویی مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی در «سامد»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی دوشنبه 13 آبان 1398 با حضور در محل سامانه سامد استانداری، پاسخگوی درخواست‌ها، سؤالات آحاد مردم به ویژه جامعه معززایثارگری شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی دوشنبه 13 آبان 1398 با حضور در محل سامانه سامد استانداری، پاسخگوی درخواست‌ها، سؤالات آحاد مردم به‌ویژه جامعه معزز ایثارگری شد.
عباس پورحسن در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار استان با اشاره به اینکه تحقق مصادیق حقوق شهروندی و استمرار تعامل مردم و مسئولین از اهداف عالی در جهت کسب رضایت عمومی است افزود: کماکان با هدف خدمت صادقانه به آحاد جامعه و به ویژه جامعه معزز ایثارگری، مستقیم و بی‌واسطه با آنها در ارتباطیم تا مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود را در میان بگذارند.
وی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی مرکز سامد در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی بر استمرار تعامل مردم، دولت و پاسخگویی بسیار کارآمد بوده است، افزود: ارتباط از این طریق بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه و تنگاتنگ بین مسئولان و مردم است که عدالت محوری، پاسخ‌گویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم از اهداف آن است.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مدیر، سامد
کد مطلب: 313652
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...