داخلی صفحه گلستان خبر
 
امنیت و اقتدارمان را مدیون خانواده های شهدا هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
استاندار گلستان اظهار داشت؛ امنیت و اقتدارمان ایران اسلامی به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم آنان است.
امنیت و اقتدارمان را مدیون خانواده های شهدا هستیم
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ هادی حق‌شناس به همراه اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان در دیدار با خانواده های شهیدان محمد خلقتی و  یونس برهانی علی نژاد با اشاره به اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی امروز به برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است، اظهار کرد: هدف از دیدار خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، تجدید پیمان و ادای احترام با آرمان‌های آنان و رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های این قشر معزز است.
وی با تأکید بر حفظ ارزش‌های ايثار و شهادت در جامعه اسلامی بيان كرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان در اجرای فرامين الهی در جامعه اسلامی پيشگام هستند.
حق شناس ضمن تاکید ترویج  سبک زندگی و فرهنگ شهدا گفت: وظیفه همه مسئولین زنده نگه داشتن این فرهنگ سترگ و رساندن آن به نسل های آینده است.
شهید یونس برهانی علی نژاد  فرزند فیروزعلی در تاریخ 8 اردیبهشت 1362 در شهرستان کلاله دیده به جهان گشود و در تاریخ 24 فروردین 1362 در منطقه شرهانی به درجه رفیع شهادت رسید.
شهید محمد خلقتی فرزند  خدابردی در تاریخ اسفند 1338 در شهرستان کلاله دیده به جهان گشود و در تاریخ 27 تیر 1362 در منطقه شوش بر اثر اصابت گلوله  به درجه رفیع شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313658