مادران شهدا پیام از خود گذشتگی را برای جامعه به ارمغان آوردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به ایثارها و فداکاری های خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: نخستن تصویری كه از خانواده های شهدا در ذهن نقش می بندد مادران شهیدان والامقام هستند که پیام از خود گذشتگی را برای جامعه به ارمغان آوردند.
مادران شهدا پیام از خود گذشتگی را برای جامعه به ارمغان آوردند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با مادر شهیدان «الماسی» در شهرستان رضوانشهر، دفاع مقدس را مدرسه عشق و ایثار دانست و تصریح کرد: دفاع مقدس فقط جنگ نبود، بلکه در آن دوران مفهوم فداکاری، شجاعت، رشادت، همدلی، ایمان، استقامت، خداباوری و میهن‌پرستی را به معنای واقعی کلمه درک کردیم.
وی با اشاره به ایثارها و فداکاری های خانواده های شهدا و ایثارگران، افزود: نخستن تصویری كه از خانواده های شهدا در ذهن نقش می بندد مادران شهیدان والامقام هستند که پیام از خود گذشتگی را برای جامعه به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به نقش مربی گری مادران شهدا، گفت: مدل تربيتی كه مادران شهدا برای تربيت فرزندانشان كشيده اند نياز جامعه امروز است، زیرا با مفاهیم دینی منطبق است.
پاکاری تكريم جايگاه مادران شهدا را رسالتی مهم در جامعه دانست و اظهار کرد: مادران شهدا با تأسی از فرهنگ عاشورا فرزندان خود را راهی جبهه‌‌‌های نبرد حق عليه باطل كردند تا از اسلام و آرمان‌‌های انقلاب حراست كنند.

امنیت کنونی کشور مرهون رشادت های ایثارگران است
پاکاری همچنین با سفر به شهرستان رضوانشهر از فعالیت‌ها و روند اجرای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری در بنیاد این شهرستان بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد گیلان در این بازدید با بیان اینکه امنیت کنونی کشور مرهون رشادت های ایثارگران است گفت: تکریم این قشر معزز و پاسداشت از خود گذشتگی آنان، وظیفه همه است.
وی با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به قشر معظم ایثارگران به بهترین شکل، افزود: هر هفته از نزدیک وضعیت عملکرد بنیاد شهرستان ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی بررسی وضعیت خدمات رسانی به جامعه ایثارگری در سطح شهرستان، اجرای آیین نامه ها، نظارت مستمر بر جریان امور، کیفیت بخشی به فعالیت ها و تبادل تجربه را اهداف این بازدیدها عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313711