مراسم زنگ استکبار ستیزی به مناسبت 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۷
مراسم زنگ استکبار ستیزی به مناسبت 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، هم زمان با یوم الله 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار و روز دانش آموز ، مراسم زنگ استکبار ستیزی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان سربیشه در محل مدرسه رضوانه شاهبیکی برگزار شد . دانش آموزان با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و دست نوشته هایی با مضمون انزجار از آمریکا و سر دادن شعارهای ضد استکباری این روز را گرامی داشتند .
بهلگردی مدیر آموزش و پرورش سربیشه در این مراسم گفت: در یوم الله ١٣ آبان سه حادثه تاریخی اتفاق افتاد که یکی از آنها تبعید امام راحل در سال ١٣۴٣ بود که ١۵ سال تمام امام را از امت جدا کرد، دومین حادثه شهادت تعدادی از دانش آموزان در محل دانشگاه تهران و سومین حادثه هم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در آن زمان بود که نقطه عطفی در تاریخ مبارزات انقلابی ملت مسلمان ایران اسلامی محسوب می شود . 
در ادامه مراسم سرهنگ ابراهیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ٣۶ هزار دانش آموز شهید که 11 تن از این شهدا از شهدای شهرستان سربیشه می باشند، به بیان ناکامی های آمریکا در تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی پرداخت .
در این مراسم سرود همگانی توسط دانش آموزان قرائت شد و زنگ استکبارستیزی توسط مسئولین به صدا درامد.
کد مطلب: 313775
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...