داخلی صفحه کردستان خبر
 
خدمت به خانواده شهدا یک توفیق الهی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان، خانواده‌های معظم شهدا را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولان خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.
 
به گزارش ایثار، در ادامه سفرهای استانی مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان کردستان به  شهرستانهای تابعه نجفی با خانواده شهدای شهرستان بیجار در روستاهای پیرتاج، حسن تیمور و زینال دیدار کرد.  
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در این دیدار بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی دفاع مقدس به نسل جوان تأکید و اظهار کرد: عزت، اقتدار و شکوه امروز ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها مرهون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است و ارج نهادن به آنها خود ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت است.
وی خانواده‌های معظم شهدا را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولان خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.
نجفی عنوان کرد: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده های معزز شهدا وایثارگران است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب‌تر به آنان تلاش می‌کنیم که امیدواریم تمامی این تلاش ها مرضی رضای خداوند متعال وشهدای عزیزمان باشد
وی با اشاره به اینکه ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران بوده و راه شهدا را ادامه دهیم، یادآور شد: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
 
کد مطلب: 313789
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...