داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
13 آبان تابلوی عشق ملت ایران به آرمان های انقلاب و شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۶
رئيس بنياد اراك گفت: 13 آبان تابلوی عشق ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا و منویات رهبر معظم انقلاب است.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي" ،مصطفي دادوند در حاشيه مراسم راه پيمايي 13 آبان 98 بیان کرد : واقعه 13 آبان به نام روز انزجار از استکبار جهانی و مبارزه با زورگویان و ناقضان حقوق بشر نام گرفته و تشریح این رویداد برای نسل جدید انقلاب تکلیفی بزرگ است.
وی افزود: یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی ملت مسلمان ایران و نقطه عطف تاریخ پرشکوه جمهوری اسلامی است. 
رئيس بنياد تصریح کرد : 13 آبان یادآور استقامت، پایداری و مقاومت ایران اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی است که این مهم امروز به یک الگوی اساسی برای آزادیخواهان نقاط مختلف جهان تبدیل شده است. 
وی اظهار داشت: جوانان و نوجوانان ایران اسلامی به عنوان آینده سازان کشور باید بدانند که کشور ایران از زمان کودتای 28 مرداد سال 1332 تا کنون از گزند دسیسه های استکبار جهانی در امان نبوده و تنها راه مقابله با توطئه های شیطان بزرگ تقویت همبستگی و وحدت ملی است. 
دادوند در پايان گفت: یوم الله 13 آبان به عنوان برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی یادآور تبعید امام راحل، گرامیداشت یاد و خاطر دانش آموزانی که به دست نیروهای ساواک به شهادت رسیدند و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان است. 
انتهای پیام / 
کد مطلب: 313813
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...