داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
شهداء سرمشق و الگوي جاودان براي تمام نسل ها هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
رييس بنيادساوه درجلسه دیدارباوالدین شهدا اگفت : شهدا با اعتقادي راسخ اين راه پر افتخار را انتخاب كردند وآنها الگوي جاودان براي تمام نسل ها هستند.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"،كريم رسولي با ابراز خرسندی ازتوفیق حضوری که دربیت منورشهدا نصیببشان شد، افزود:دوران  دفاع مقدس که از یک سو تعظیم صبر و صلابت و تکریم فخر وشرافت است واز سویی تعمیم شور و تحصیل نور هدایت  وتجلیل، باید این قسمت از تاریخ را در هاله ای از طلا محصور کردوهمچنین  از  دست اندر کاران ترویج فرهنگ ایثاروشهادت خواست که شور آفرینی ایثارگران را در تمام طول سال به تصویر بکشند تا خاطرات طلایی و خوش آن دوران همچون گنجینه ای نفیس در اذعان تداعی شود وخاطرات شهدا ورزمندگان برای نسل جدیدمانوس گرددزیراشهدا هشت سال قاطعانه در مقابل تمام دنیای استکبار ایستادند و امروز نیز در عرصه‎های مختلف به موفقیت‎های غرورآفرین دست یافته و خود را به جهانیان اثبات کردند.
رسولي بابیان اینکه بایدهمواره یاد و خاطره پیشکسوتان جهاد وشهادت را زنده نگهداریم افزود: رهنمودها و پیشنهادات والدین معظم شهدا که  یادگاران شهدا هستند همواره به عنوان چراغی، راهنمای ما در مسیر خدمت  به این عزیزان است.
رسولي افزود:والدین شهدا گنجینه های عصرندو جایگاه پدران و مادران شهدا در عالم قیامت رفیع است که برای داشتن چنین مقامی همه به آنها غبطه می‎خورند.
گفتنی است این دیدارروز سه شنبه 14آبان ماه در منزل شهید علی اسدی انجام شد.
شهیدعلی اسدی درسال66درمنطقه شلمچه به شهادت رسید.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 313815
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...