داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
راهپیمایی 13 آبان تجلی استقلال ملی و هویت انقلابی مردم ایران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
رئیس بنیادساوه از حضور پرشور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در راهپیمایی روز13آبان خبردادوافزود: راهپیمایی 13 آبان تجلی استقلال ملی و هویت انقلابی مردم ایران است.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"، کریم رسولی  افزود:نهضت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی دارای مجاهدت، مبارزات و تبعیدات بود که به واسطه این عوامل و هدایت بی‌نظیر مردم توانست انقلاب را به پیروزی رساند.
وی گفت: ۱۳ آبان یادآور خاطراتی عظیم از امام راحل، دانش‌آموزان و دانشجویان پیرو خط رهبری است که باید برای دانش‌آموزان و دانشجویان تبیین و تشریح شود.
وي افزود: 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز تجديد بيعت  دانش آموزان با شهیدان دانش آموز است  بيععتي كه نمادي  آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.
وی ادامه داد: یوم‌الله ۱۳ آبان دارای مناسبت‌های متعددی است که باید از حضور نسل جوان و امروزی در این مراسم و آشناسازی آنها با ابعاد نهضت و اصول و مبانی ارزشی انقلاب اسلامی استفاده کنیم و این اهداف را
وی افزود: دانش‌آموزان و دانشجویان با شناخت اصول انقلاب مسیر انقلاب و امام(ره) را بهتر خواهند شناخت و زمینه رشد و تعالی نظام را فراهم می‌کنند.
وی افزود:راهپیمایی 13 آبان تجلی استقلال ملی و هویت انقلابی مردم ایران است و مطمئناً برنامه های یوم الله 13 آبان ماه امسال عظمت خاصی داشت  زیرا عدم صداقت دولت مردان آمریکا این موضوع را ثابت کرد که به ارزشها پایبند نبوده و صداقت در کردار و گفتارشان ندارند.  
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 313822
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...