مسئول نهاد رهبری در دانشگاه مراغه:
اعتماد به نیروهای داخلی زمینه‌ساز پیروزی بر استکبار است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه مراغه در راهپیمایی روز 13 آبان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه استکبارستیزی در جامعه گفت: اعتماد به جوانان و نیروهای داخلی زمینه‌ساز پیروزی بر استکبار خواهد بود.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، مراسم راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با حضور پرشور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان شهرستان، دانش آموزان، رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه و اقشار مختلف مردم  برگزار شد و جنایت‌ها و دخالت‌های آمریکا و نظام سلطه علیه کشورمان و سایر کشورهای جهان را محکوم کردند.
 
حجت‌الاسلام شمس مسئول نهاد رهبری در دانشگاه مراغه روز دوشنبه در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی 13 آبان گفت: با توجه به کینه و دشمنی‌های آمریکا و نظام سلطه، ثمره اعتماد به آمریکا پوچ و خیالی است.
 
وی در ادامه افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های جوانان متعهد داخلی و عمل به سیاست‌های کلی نظام اسلامی و منویات رهبر انقلاب راهکار غلبه بر تحریم‌ها و مشکلات موجود ازجمله مشکلات اقتصادی خواهد بود و اعتماد به جوانان و نیروهای داخلی زمینه‌ساز پیروزی بر استکبار خواهد بود.
 
شمس ادامه داد: هم‌اکنون مردم بیش از 60 کشور جهان طعم تلخ دخالت‌ها و کودتاهای مستقیم و غیرمستقیم آمریکا را چشیده و میلیون‌ها نفر در اثر این دخالت‌ها و تجاوزها جان‌باخته‌اند.
 
وی در ادامه سخنان خود گفت: نباید دشمنی‌های آمریکا با کشورمان را به تسخیر لانه جاسوسی این کشور گره زد زیرا که عداوت‌های مقامات این کشور علیه ملت ایران در کودتای 28 مرداد بر همگان آشکارشده است.
 
وی افزود: سفارت‌خانه‌های امریکا در سراسر جهان به لانه جاسوسی و مرکز اختلاف‌افکنی تبدیل‌شده که نمونه بارز آن در کشورهای عراق و لبنان مشاهده می‌شود.
 
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، راهپیمایی 13 آبان
کد مطلب: 313827
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور