داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
ارتقا حس عزت و خودباوری در بین ایثارگران از اولویت های بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: ارتقا حس عزت و خودباوری در بین ایثارگران مرتکب جرایم غیر عمد از اولویت های بنیاد است.
 
 به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر صبح امروز دوشنبه 13 آبان 98در نشست با مدیرکل امور زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی  استان مرکزی بر ضرورت حمایت  بیش از پیش خانواده های شاهد و ایثارگر  که مرتکب جرایم  غیر عمد شده اند، تاکید کرد و افزود: وظیفه خود می دانیم با توجه به نقش بي‌بديلی كه اين بنیاد در زمان جنگ تحميلي و پس از آن ايفا کرده است، در مسیر‌ تجليل و تکريم از خانواده‌هاي معظم شهيدان و ایثارگران بکوشیم و با ارتقا احساس عزت و منزلت، احساس خودباوری و تعهد در بین ایثارگران به وجود آوریم.
وی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و امام شهدا تصریح کرد: وقتی جرم اتفاق افتاده و فرد ایثارگر در زندان است دچار آسیب شده است اما باید شرایطی مهیا گردد که خانواده دچار آسیب بیشتر نشود.
وی گفت : بنیاد مسائل و مشکلات ایثارگران را به طور ریز دیده و ظرافت کار بنیاد هم همین است.
انصاری فر در ادامه بیان داشت: هر شهید پرچمی برای استقلال و شرف این ملت است و ما باید دنباله روی راه آنان باشیم و کارهایی که برای ترویج فرهنگ شهادت صورت می‌گیرد در مقابل حقی که آنان بر گردن ما دارند، کوتاهی نکنیم.
وی عنوان کرد: حرکت همه مسوولان در همه دستگاه هارا می طللبد تا فرهنگ ایثار وشهادت را نسل به نسل انتقال داده ودر بین جوانان ونوجوانان ترویج دهند تا با ایثارو شهادت بیشتر آشنا شوند.
انصاری فر خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی را در همه جا منتقل کنیم و پیام شهدا را همیشه زنده نگه داریم.
گفتنی این نشست با حضور انصاری فر مدیرکل بنیاد و فلاحتی مدیرکل امور زندانها و اکبری و افشاری معاونین فرهنگی و مالی امور زندان ها برگزار شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 313831
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...