داخلی صفحه گیلان خبر
 
در بیمارستان شهید انصاری رودسر
عیادت از پدر شهید روحانی «رحمت فلکی»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر با حضور در بیمارستان شهید انصاری رودسر از پدر شهید رحمت فلکی عیادت کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان،امیراحمد اسکندری در این عیادت از نزدیك در جریان روند درمان پدر شهید فلکی قرار گرفت و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا برای حاج محمدفلکی،پدر شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس آرزوی شفای عاجل كرد.
اسکندری در این دیدار اظهار داشت:پدران و مادران شهدا،نور چشمان ما بوده و مایه افتخارمان هستند و هر کاری برای آنها بکنیم باز هم کم است؛چرا که این عزیزان،فرزندانی شجاع و دلیر را پرورش دادند که برای دفاع از خاک میهن شجاعانه به دل سیاه دشمنان تاختند.
وی از نحوه درمان و رسیدگی به پدر شهید پرتابیان اظهار رضایت كرد و گفت:رسیدگی به وضعیت بیماران در زمان بستری بودن، مستلزم مكان و زمان نیست بلكه باید این كار نیك را با دل و جان انجام داد.
هم اکنون حال عمومی این پدر شهید مطلوب و در وضعیت مساعدی قرار دارد که امید می رود با پیگیری های لازم  کادر درمانی بیمارستان شهید انصاری رودسر،روند درمانی وی هر چه زودتر انجام شود.
روحانی شهید رحمت فلکی در سال 1346در هلوسرای سفلی از توابع شهرستان املش به دنیا آمد و تحصیلات خود را در شهرستان رودسر به پایان رسانید. شهید فلکی، همزمان با جنگ تحمیلی،توسط حوزه علمیه به جبهه اعزام شد و در 7 مرداد 64 در منطقه اشنویه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای هلوسرای سفلی آرام گرفته است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 313844
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...