سیره شهدا، افق‌های روشنی در زندگی انسان‌ها ایجاد می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با بیان اینکه امروز شهدا نیاز به تجلیل و تمجید ما ندارند، اظهار داشت: باید با الگو قرار دادن زندگی و سیره شهدا، افق‌های روشنی برای دوران زندگی خود تعیین کنیم.
سیره شهدا، افق‌های روشنی در زندگی انسان‌ها ایجاد می‌کند
 
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در یادواره شهدای بسیج دانش‌آموزی که در دبیرستان امام خمینی برگزار شد اظهار داشت: باید با الگو قرار دادن زندگی و سیره شهدا، افق‌های روشنی برای دوران زندگی خود تعیین کنیم.
وی افزود: اگر قرار است آرمان‌های امام و شهدا را دنبال کنیم باید فرهنگ ایثار و شهادت در دل و جان جامعه جاری و ساری شود.
فعال با بیان اینکه امروز شهدا نیاز به تجلیل و تمجید ما ندارند، اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا به این دلیل است که چراغ راه روشن شود و همه ما در این راه قدم برمی‌داریم.
وی بیان داشت: امروز همه ما نیاز به تفکر شهدا داریم، شهدا در راهی رفتند که همه ما و شما دانش آموزان باید در آن مسیر قدم بگذارید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به شخصیت شهدای دانش‌آموز اشاره کرد و اظهار داشت: شهدای دانش‌آموز در زندگی فردی و اجتماعی خود دارای روحیه‌هایی کاملا معنوی و عاشق اهل البیت(ع) بودند.
وی ادامه داد: روحیه شهدا به علت پیوند با معنویت یک روحیه کاملا خاصی بوده و عزت کشور و اسلام یک دغدغه و اصل مهمی در زندگی آن‌ها هیچ گاه فراموش نشده و برای این ارزش‌ها جان دادند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313854